1 » 2 » Bose Virtually Invisible® 1913

Producenci

Kategorie

Hity sklepowe

Denon Heos 7

Denon Heos 7

2 495,00 zł
Głośnik strefowy Denon Heos 7 Wisienką na torcie systemu HEOS jest HEOS 7 za 2495 zł, który zapewnia wyjątkowe wrażenia muzyczne. Potężny dźwięk wydobywający się z tego urządzenia jest w stanie wypełnić nawet największe pomieszczenia. HEOS 7 jest stworzony…
Bose SA-5

Bose SA-5 wzmacniacz strefowy

2 199,00 zł
Wzmacniacz strefowy multiroom Bose SA-5   Podłącz wzmacniacz z wybranymi przez siebie głośnikami Bose lub innej firmy, aby słuchać muzyki w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki wzmacniaczowi multiroom Bose SoundTouch SA-5 możesz podłączyć dowolne…
Bose Virtually Invisible® 191Bose Virtually Invisible® 191Bose Virtually Invisible® 191Bose Virtually Invisible® 191Bose Virtually Invisible® 191
Bose Virtually Invisible® 191Bose Virtually Invisible® 191Bose Virtually Invisible® 191Bose Virtually Invisible® 191Bose Virtually Invisible® 191

Bose Virtually Invisible® 191

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Paczkomaty InPost - 0,00 zł

Stan magazynowy:

produkt można zakupić w : Audio Styl - autoryzowany salon Bose

KGO: zawarte w cenie produktu

Skuteczność głośnika
88 dB
Impedancja głośnika
8 Ohm
średnica głośnika
przedział 26,00-27,99 cm
głębokość montażowa głośnika
8,00-9,99 cm

Cena: 1 999,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

  • Opis produktu
  • Multiroom Bose

Głośniki Virtually Invisible® 191

 
  • Montaż podtynkowy w ścianie
  • Przestrzenny, naturalny dźwięk z dwóch przetworników o średnicy 6,35 cm
  • Okrągłe i prostokątne maskownice pasujące do wystroju


Głośniki 191 Bose® do montażu podtynkowego tak doskonale dopasowują się do wystroju pokoju, że tylko dźwięk o wysokiej jakości przypomina o ich istnieniu. Po zainstalowaniu ich na ścianie i podłączeniu do systemu stereo lub surround pojawi się szeroki dźwięk przestrzenny, a same głośniki będą niemal niewidzialne.

Muzyka dla uszu i doskonałe dopasowanie do wystroju dzięki technologiom Bose®. Konstrukcja głośników Articulated Array zapewnia przestrzenny, naturalny dźwięk w całym obszarze odsłuchu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników domowych, które skupiają dźwięk w jednym miejscu, zrównoważony, wysokiej jakości dźwięk z głośnika Stereo Everywhere® jest słyszalny w niemal każdym punkcie pomieszczenia.

 

Opatentowana obudowa z otworem zapewnia płynną, spójną charakterystykę niskich częstotliwości. Ta innowacyjna konstrukcja głośników kompensuje nieprzewidywalne warunki środowiskowe za ścianami, które mogą obniżyć jakość, oraz zapobiega przenoszeniu dźwięku do przyległych pomieszczeń.

Sprzętu tego należy używać jako montowanych w ścianie głośników przestrzennych z elementami kina domowego lub systemu stereo. Głośniki do montażu podtynkowego nie rzucają się w oczy, a ich instalacja jest prosta. Do zestawu są dołączone zarówno kwadratowe, jak i okrągłe maskownice, można zatem wybrać te pasujące do własnych preferencji. W razie potrzeby maskownice można nawet pomalować.

Posiadacze systemu Lifestyle®, głośników Virtually Invisible® 191 i wzmacniacza SA-3 mogą odtwarzać muzykę również w innym pomieszczeniu. Oprócz tego mogą słuchać muzyki z systemu Lifestyle® w jednym pokoju, podczas gdy w innym pomieszczeniu odtwarzana będzie z niego inna muzyka lub ścieżka filmowa.

Amerykańska firma Bose znana polskim miłośnikom dobrego dźwięku, od pewnego czasu oferuje kompleksowy, zintegrowany system multiroom, na który składa się kilka niezależnych głośników serii SoundTouch, produkty z lini Lifestyle oraz CineMate z dołączonym modułem WiFi SoundTouch oraz wzmacniacz strefowy SA-4.
Uzupełnieniem oferty Bose są głośniki sufitowe i ścienne. Firma Bose nie oferuje może szerokiej gamy głośników do zabudowy ale ich konstrukcje są wybitne w swoich kategoriach zastosowania.

Cały system multiroom może korzystać z radia internetowego, własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na komputerze, dysku sieciowym i smartfonie oraz serwisów muzycznych Spotify i Deezer.
Muzyką zarządzamy korzytając z aplikacji na smartfony i tablety ale również co bardzo istotne ze stałych przycisków na głośnikach serii SoundTouch lub kontrolera naściennego, który można dodatkowo obsługiwać w ręce - http://www.multiroom.pl/kontroler-bose-soundtouch-p-32.html.
Jest to znakomite rozwiązanie, ponieważ nie zawsze gdy chcemy posłuchać chociażby radia mamy telefon pod ręką, a jeżeli nawet mamy to korzystanie z kontrolera SoundTouch jest zdecydowanie szybsze i bezpieczniejsze, zwłaszcza w łazience czy kuchni.

Muzykę w poszczególnych pomieszczeniach można słuchać niezależnie od siebie ale jeżeli chcemy to w szybki sposób grupujemy kilka pomieszczeń i słuchamy w nich tej samej muzyki (tryb party).