1 » 2 » głośnik Bose SoundTouch 203

Producenci

Kategorie

Hity sklepowe

głośniki Bose 791

głośniki Bose 791

2 499,00 zł
głośniki Bose 791   Dźwięk jest tym, co się wyróżnia, głośniki wtapiają się w otoczenie. Zaprojektowane aby odtwarzać dźwięk z większą przestrzennością, szczegółami i głębią niż konwencjonalne głośniki wbudowane w sufit. Połączenie dwóch głośników…
głośnik DLS IC 521, w zestawie taniej

głośnik DLS IC 521, w zestawie taniej

375,00 zł
głośnik sufitowy DLS IC 521   dane techniczne : - głośnik średnioniskotonowy - 5,25 - tweeter - 2x13 mm - impedancja - 4 Ohm - zakres częstotliwości - 60-18000 Hz - rekomendowana moc wzmacniacza : 20-100 Watt - skuteczność - 90 dB - materiał głośnika…
Bose SoundTouch 20
PolecamyNasz hit

głośnik Bose SoundTouch 20

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Paczkomaty InPost - 0,00 zł

Stan magazynowy:

produkt można zakupić w : http://audiostyl.pl

Cena: 1 699,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

 • Opis produktu
 • Multiroom Bose
 • Linki (1)

system muzyczny Bose® SoundTouch 20 Wi-Fi®

 

Dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. Przesyłany bezprzewodowo.

Co stanowi o wyjątkowości systemu SoundTouch™ 20? Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i od razu można zacząć słuchać ulubionej internetowej stacji radiowej, podkastu lub listy odtwarzania w programie iTunes®. Uzyskanie dostępu do ulubionych utworów zazwyczaj wymaga sporo klikania, naciskania i przewijania. Teraz muzyka jest na wyciągnięcie ręki, a ulubione utwory są tak dostępne jak najczęściej wybierane numery w komórce. I nie jest do tego potrzebny ani komputer, ani tablet, ani smartfon. Ponadto bogaty dźwięk ożywi Twoją muzykę.

 • Bezprzewodowy dostęp do radia internetowego i biblioteki muzycznej za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi®
 • Ulubiona muzyka przesyłana strumieniowo za dotknięciem przycisku, przy użyciu sześciu spersonalizowanych, zaprogramowanych ustawień.
 • Ciesz się czystym, wypełniającym całe pomieszczenie dźwiękiem z kompaktowego systemu, który można postawić właściwie w dowolnym miejscu w domu
 • Bezpłatna aplikacja SoundTouch™ na komputer, smartfon lub tablet
alt

Niezrównany dźwięk

Urządzenie jest niewielkie. Nikt nie lubi masywnych i topornych urządzeń. Jednak — w kontraście do niepozornych rozmiarów systemu SoundTouch™ 20 — jakość dźwięku jest imponująca. Niestandardowe przetworniki zapewniają wyjątkowo czyste odtwarzanie dźwięków średnich i wysokich, dzięki czemu wokale i instrumenty brzmią niezwykle realistycznie. Dodatkowo zaawansowana konstrukcja obudowy z otworem zapewnia odpowiednie ujście dźwięku, umożliwiając łatwe wypełnienie muzyką całego pomieszczenia. Zastrzeżona technologia przetwarzania sygnału cyfrowego zapewnia odpowiednie dostosowanie wydajności — zarówno w przypadku bardzo głośnego słuchania muzyki, jak i subtelnego poziomu głośności w ramach wieczornego relaksu. Śmiało — porównaj to urządzenie z jakimkolwiek innym głośnikiem Wi-Fi® o podobnych rozmiarach. My znamy już wynik.

Witamy w świecie muzyki przesyłanej strumieniowo

alt

To nie jest kolejny zwykły głośnik

Technologia SoundTouch™ udostępnia zupełnie nowy sposób bezprzewodowego odtwarzania muzyki przesyłanej strumieniowo w całym domu — łatwiej niż kiedykolwiek. Tak właśnie będziemy słuchać ulubionej muzyki w przyszłości. System można łatwo skonfigurować — aplikacja SoundTouch™ udostępnia szczegółowe instrukcje na komputerze lub laptopie. Wystarczy kilka minut i już można rozkoszować się ulubioną muzyką.

Systemy SoundTouch™ zapewniają obsługę coraz to nowych usług strumieniowego przesyłania muzyki. Kolejne najpopularniejsze usługi muzyczne, takie jak Deezer™ oraz iHeartRadio®, dodamy w drugiej połowie 2014 r. Obecnie posiadaczom urządzeń marki Apple®, którzy chcieliby skorzystać z usługi Deezer™ lub innej usługi muzycznej, zalecamy użycie funkcji AirPlay®, która jest integralną częścią każdego systemu muzycznego SoundTouch™.

Muzyka za jednym dotknięciem

Jeśli chodzi o muzykę — najlepiej wiesz, co lubisz. Dlatego systemy muzyczne SoundTouch™ Wi-Fi® udostępniają sześć ustawień, które można łatwo zaprogramować (i zmienić) bezpośrednio na urządzeniu lub za pomocą bezpłatnej aplikacji SoundTouch™. Dzięki temu ulubione utwory będą dostępne za dotknięciem przycisku. To rewolucyjne rozwiązanie sprawia, że strumieniowe przesyłanie muzyki jest tak łatwe jak włączenie światła — tyle że zapewnia więcej przyjemności.

alt

Bezpłatna aplikacja SoundTouch™

Aplikacja SoundTouch™ zapewnia kontrolę systemu podczas korzystania z wszystkich Twoich zasobów muzycznych. Umożliwia przeciąganie i upuszczanie dowolnych źródeł muzyki — ulubionych internetowych stacji radiowych czy też list odtwarzania — na sześć zaprogramowanych ustawień. Teraz są na wyciągnięcie ręki. Jeśli chcesz posłuchać czegoś nowego, możesz za pomocą aplikacji i komputera, smartfona lub tabletu odkrywać inne rodzaje muzyki. Możesz przeglądać całe spektrum muzyki w Internecie lub we własnej muzycznej bibliotece. A jeśli masz w domu kilka systemów SoundTouch™, możesz za pomocą aplikacji odtwarzać wszędzie tę samą muzykę lub różne utwory w różnych pomieszczeniach.

System działający w wielu pomieszczeniach

Jeśli kochasz muzykę, z pewnością chętnie wypełnisz nią cały dom. Dlatego przygotowaliśmy system SoundTouch™ do każdego pomieszczenia w domu — od małych, przenośnych głośników po system kina domowego. Zacznij od dowolnego systemu SoundTouch™ i dodawaj kolejne elementy, kiedy tylko zechcesz. Systemy Bose współpracują ze sobą i pozwalają zarówno na słuchanie tej samej muzyki w wielu pomieszczeniach, jak i słuchanie różnej muzyki w różnych pomieszczeniach — nawet na zewnątrz.

alt

Więcej funkcji

 • Wyświetlacz OLED udostępnia informacje o źródle i utworze lub stacji bez konieczności zerkania na ekran smartfona lub tabletu
 • Pilot na podczerwień umożliwia wybieranie zaprogramowanych ustawień, regulowanie głośności i obsługę funkcji odtwarzania/wstrzymywania/pomijania utworów
 • Wejście dodatkowe (AUX) umożliwia połączenie systemu z innymi źródłami dźwięku, zwiększając jego wszechstronność
 • Port USB pozwala podłączyć urządzenie do komputera i wykonać konfigurację produktu zgodnie z instrukcjami dostępnymi w bezpłatnej aplikacji SoundTouch™
 • Port Ethernet umożliwia przewodowe połączenie urządzenia z siecią domową (jeśli takie są preferencje użytkownika)
 

Szczegóły

altalt
Widok z przodu i z boku
alt

Pilot zdalnego sterowania
 

Wymiary

System

 • Wysokość: 18.8 cm
 • Szerokość: 31.4 cm
 • Głębokość: 10.4 cm
 • Waga: 3.2 kg

Pilot

 • Wysokość: 11.4 cm
 • Szerokość: 4.4 cm
 • Głębokość: 1.3 cm
 • Waga: 50 g

Wejścia/wyjścia

 • Wejście dodatkowe (AUX)
 • Port Ethernet
 • Wejście USB

Dodatkowe informacje

 • Wbudowany interfejs Wi-Fi®
 • 6 spersonalizowanych, zaprogramowanych ustawień
 • Wyświetlacz OLED
 • Obsługa sieci bezprzewodowych: 802.11 b/g
 • Obsługiwane formaty dźwięku: MP3, WMA, AAC


Zawartość opakowania
 

Elementy zestawu

 • Głośnik SoundTouch™
 • Kabel zasilania
 • Kabel USB do ładowania
 • Pilot


Instrukcje

Amerykańska firma Bose znana polskim miłośnikom dobrego dźwięku, od pewnego czasu oferuje kompleksowy, zintegrowany system multiroom, na który składa się kilka niezależnych głośników serii SoundTouch, produkty z lini Lifestyle oraz CineMate z dołączonym modułem WiFi SoundTouch oraz wzmacniacz strefowy SA-4.
Uzupełnieniem oferty Bose są głośniki sufitowe i ścienne. Firma Bose nie oferuje może szerokiej gamy głośników do zabudowy ale ich konstrukcje są wybitne w swoich kategoriach zastosowania.

Cały system multiroom może korzystać z radia internetowego, własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na komputerze, dysku sieciowym i smartfonie oraz serwisów muzycznych Spotify i Deezer.
Muzyką zarządzamy korzytając z aplikacji na smartfony i tablety ale również co bardzo istotne ze stałych przycisków na głośnikach serii SoundTouch lub kontrolera naściennego, który można dodatkowo obsługiwać w ręce - http://www.multiroom.pl/kontroler-bose-soundtouch-p-32.html.
Jest to znakomite rozwiązanie, ponieważ nie zawsze gdy chcemy posłuchać chociażby radia mamy telefon pod ręką, a jeżeli nawet mamy to korzystanie z kontrolera SoundTouch jest zdecydowanie szybsze i bezpieczniejsze, zwłaszcza w łazience czy kuchni.

Muzykę w poszczególnych pomieszczeniach można słuchać niezależnie od siebie ale jeżeli chcemy to w szybki sposób grupujemy kilka pomieszczeń i słuchamy w nich tej samej muzyki (tryb party).
Pozostałe produkty z kategorii