1 » Głośniki sufitowe2

Producenci

Kategorie

Hity sklepowe

Denon Heos 7

Denon Heos 7

2 495,00 zł
Głośnik strefowy Denon Heos 7 Wisienką na torcie systemu HEOS jest HEOS 7 za 2495 zł, który zapewnia wyjątkowe wrażenia muzyczne. Potężny dźwięk wydobywający się z tego urządzenia jest w stanie wypełnić nawet największe pomieszczenia. HEOS 7 jest stworzony…
głośniki Bose 791

głośniki Bose 791

2 499,00 zł
głośniki Bose 791   Dźwięk jest tym, co się wyróżnia, głośniki wtapiają się w otoczenie. Zaprojektowane aby odtwarzać dźwięk z większą przestrzennością, szczegółami i głębią niż konwencjonalne głośniki wbudowane w sufit. Połączenie dwóch głośników…

Głośniki sufitowe

Głośniki sufitowe
Najpopularniejszym rozwiązaniem do nagłośnienia pomieszczeń w systemach multiroom jest użycie głośników sufitowych, poprzez swoją formę pozwalają na dyskretne nagłośnienie różnych pomieszczeń.

Tak jak w klasycznych kolumnach głośnikowych występuje zróżnicowanie pomiędzy poszczególnymi modelami, tak samo zróżnicowane są głośniki sufitowe pod względem dźwiękowym, wykonaniem i stopniem zaawansowania.
Oprócz typowych zastosowań (systemy multiroom, nagłośnienie holów, restauracji, hoteli itp.) głośniki sufitowe można wykorzystać jako głośniki do kina domowego. W przypadku gdy nie można zastosować klasycznych kolumn głośnikowych ze względu na estetykę, brak miejsca, itp. można oprzeć nagłośnienie kina domowego na głośnikach tego typu. Oczywiście wskazane jest zastosowanie głośników dedykowanych do kina domowego, które oferują bardzo dobrą jakość dźwięku - często nie ustępujące klasycznym kolumnom głośnikowym - jak również posiadających bardziej zaawansowane rozwiązania budowy głośnika.

Głośniki sufitowe z racji swoich możliwości "schowania" w pomieszczeniu zdobywają coraz szersze uznanie wszędzie tam gdzie jest wymagana dyskrecja a również ważna jest jakość dźwięku. Wielu czołowych producentów kolumn głośnikowych posiada w swojej ofercie głośniki sufitowe nie ustępujące jakości tradycyjnym kolumnom.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Pasmo przenoszenia - min.
Pasmo przenoszenia - max.
Skuteczność głośnika
Impedancja głośnika
kontrola tonów w głośniku
głębokość montażowa głośnika