1 » Multiroom Sonos2

Producenci

Kategorie

Hity sklepowe

RTI T1B+

pilot RTI T1B+

2 199,00 zł
Programowalny pilot zdalnego sterowania RTI T1B+ Elegancki pilot mogący zapewnić użytkownikowi prostą obsługę wszystkimi urządzeniami audio-video. Dzięki możliwości zaprogramowania wielu funkcji dla każdego przycisku daje ogromne możliwości dla zaprogramowania…
głośniki Bose 791

głośniki Bose 791

2 499,00 zł
głośniki Bose 791   Dźwięk jest tym, co się wyróżnia, głośniki wtapiają się w otoczenie. Zaprojektowane aby odtwarzać dźwięk z większą przestrzennością, szczegółami i głębią niż konwencjonalne głośniki wbudowane w sufit. Połączenie dwóch głośników…

Multiroom Sonos

Multiroom Sonos to zintegrowany system zarządzania muzyką w całym domu.
 

Jego niezaprzeczalną zaletą jest elastyczność instalacji. Można ją stworzyć w już istniejącym budynku bez konieczności kosztownych przeróbek i kładzenia kilometrów kabli, a przy wykorzystaniu sufitów podwieszanych i głośników zabudowanych w suficie, okablowania praktycznie nie ma wcale.

Zarządzanie muzyką może odbywać się za pomocą aplikacji na iPhona i iPada oraz poprzez program na komputer.
Sterowanie muzyką z Sonosa nie może być prostsze. Dzięki bezprzewodowym urządzeniom masz dostęp do wszystkich zasobów muzycznych we wszystkich pomieszczeniach w których znajdują się odtwarzacze strefowe Sonos. Możesz tworzyć nowe listy nagrań, szukć nowych stacji radiowych, przeglądać okładki płyt. Wszystko jest w zasięgu ręki i intuicyjne w obsłudze. 

Aplikacja na tablet lub smartfona pozwala na szybkie odnajdywanie i odtwarzanie utworów z całej twojej biblioteki muzycznej, dostęp do internetowych stacji radiowych, oraz do najpopularniejszych serwisów muzycznych online. Przeszukuj albumy lub stacje radiowe dotknięciem palca, albo odnajduj swoje ulubione utwory i wykonawców wpisując nazwy na wyświetlanej klawiaturze. A potem po prostu dotknij nazwy, żeby rozpocząć odtwarzanie. Z łatwością możesz słuchać tej samej piosenki we wszystkich strefach lub różnych piosenek w różnych strefach.

Żródłem muzyki może być radio internetowe, serwis Deezer, Spotify czy Wimp oraz cała gama urządzeń z naszej domowej sieci ethernetowej - dysk sieciowy, serwer muzyczny, komputer, iPod.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...