1 » Płatności2

Producenci

Kategorie

Hity sklepowe

głośniki Bose 791

głośniki Bose 791

2 499,00 zł
głośniki Bose 791   Dźwięk jest tym, co się wyróżnia, głośniki wtapiają się w otoczenie. Zaprojektowane aby odtwarzać dźwięk z większą przestrzennością, szczegółami i głębią niż konwencjonalne głośniki wbudowane w sufit. Połączenie dwóch głośników…
Bose SA-5

Bose SA-5 wzmacniacz strefowy

2 199,00 zł
Wzmacniacz strefowy multiroom Bose SA-5   Podłącz wzmacniacz z wybranymi przez siebie głośnikami Bose lub innej firmy, aby słuchać muzyki w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki wzmacniaczowi multiroom Bose SoundTouch SA-5 możesz podłączyć dowolne…

Płatności

Płatności

 
 

Dla Państwa wygody umożliwiamy kilka form płatności. Poniżej znajdą Państwo opis i warunki każdej z nich, tak aby możliwe było wybranie najodpowiedniejszej. 


 alt 

Przedpłata na konto:

Towar, który ma być wysłany kurierem, może zostać wcześniej opłacony za pomocą przelewu bankowego. Po złożeniu zamówienia otrzymasz dane potrzebne do wykonania przelewu – towar zostanie wysłany niezwłocznie po jego wykonaniu.

Audio Styl s.c.
nasz numr konta - Bank Millenium 26 1160 2202 0000 0001 1304 9568


 Gotówka 
Gotówka

Odwiedź nasz salon w Katowicach Al. Roździeńskiego 91 i zapłać gotówką przy odbiorze towaru. 


 Dotpay Dotpay
Zapłata w systemie Przelewy24 lub Dotpay.
 

Wykonanie szybkiego zautomatyzowanego przelewu z państwa banku.


karta kredytowa 
Płatność kartą płatniczą

Honorujemy wszystkie karty płatnicze Visa i MasterCard. 


 raty Credit Agricole 
Kredyt ratalny

Oferujemy sprzedaż ratalną w systemie ratalnym Credit Agricole. Kwota kredytu 5000 zł nie wymaga żadnych zaświadczeń - wystarczy tylko dowód osobisty. Całkowity koszt kredytu to tylko ok. 0,5% do każdego miesiąca kredytu. Pobierz druk zaświadczenia o zarobkach.


Przejdź do strony głównej